MAVI KIYI

    SUITES

     

Tüm odaları deniz manzaralı olan Mavi Kıyı Suites'in her bir suitinde 2 adet hd TV, 2 adet klima, buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve ocak bulunmaktadır.  Kaş'ın hareketli gece hayatının içerisinde kapılarınızı kapattığınız anda sessiz ve huzurlu bir şekilde dinlenmeniz için odalarımızda yüksek ses yalıtımı vardır. Otelimiz şehir Merkezinde Antik Likya kaya mezarlarına 1 dakikalık mesafede adını tarihi güzelliklerden alan Likya Caddesinde bulunmaktadır. Kaş Meydanına 300 metre, Küçükçakıl plajına 500 metre, süpermarketlere 250 metrelik mesafede yer almaktadır.

KAHVALTIMIZ

Kahvaltınızı dilediğiniz saatte muhteşem manzaralı balkonunuzda yapabilirsiniz. Bizler odanızdaki buzdolabını, unutulmaz bir kahvaltı için gerekli olan her şey ile dolduruyoruz. Bu sayede sizler hem kahvaltı için erken saatte uyanmanız gerekmiyor hemde tüm yiyecekleri kendi damak tadınıza uygun şekilde hazırlamış oluyorsunuz. Sizlere sadece istediğiniz saatte yapabileceğiniz kahvaltının tadını çıkarmak kalıyor.

PSX_20181003_113726.jpg
SUİT OLANAKLARI

Mavi Kıyı Suites'in her bir suit odasında Bir evde bulunabilecek tüm mutfak ekipmanlarının yanı sıra yerli&yabancı kanalları bulunduran 2 adet HD TV, 2 adet inverter klima, buzdolabı, mikrodalga fırın, elektrikli ocak ve bulaşık makinesi bulunmaktadır. Tüm odalarımız deniz ve muhteşem Kaş manzarasına sahiptir. Katlarımıza asansör ile ulaşım imkanı vardır.

PSX_20181003_112859.jpg
BAHÇE&TERAS

Rengarenk çiçekler ile kaplanmış duvarlarımız, Akdeniz ruhunu taşıyan limon, zeytin ve çam ağaçlarımız ile yemyeşil çimlerimiz sade ve hoş bahçemizi oluşturmaktadır.

Çatı katı odalarımızın buluştuğu noktada Kaş gecelerinin huzurunu hissedeceğiniz panaromik bir terasımız bulunmaktadır.

26.jpg

iletişim

+90 543 940 8565